Kavárna

Součástí ubytovacího zařízení je i funkčně zařízená kavárna, kde jsou servírovány snídaně ubytovaným hostům. Pro veřejnost je kavárna otevřena v pátek a v sobotu a to od 14 do 20 hodin. V kavárně je možné objednat si různé horké kávové nápoje z čerstvě mleté kávy, chlazené alkoholické i nealkoholické nápoje a hlavně domácí koláče a buchty, které pro vás pečeme dle babiččiných receptů.

Kapacita kavárny může být rozšířena o salonek s kapacitou 12 osob a za hezkého počasí je možné využít i venkovní, částečně krytou zahrádku o kapacitě až 80 osob. Součástí venkovní zahrádky je i dětský koutek s domečkem a hračkami, takže je to místo jako stvořené pro rodiče s dětmi (zatímco si děti hrají v uzavřeném dvoře, rodiče si mohou vychutnat šálek kávy či půllitr chlazeného piva).

Venkovní posezení s barem bývá hojně využíváno pro pořádání oslav, svateb či jiných událostí. Ochotně a rádi zařídíme organizaci a catering na takovéto události. Velkou výhodou je vybavenost party stany, které při nepřízni počasí uchrání hosty před případným deštěm.

 

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Další informace... OK, souhlasím